Lifestylebeurs

Op 26, 27 en 28 april presenteren we u onze vijfde editie van “Alta Ripa in Style”. Een exclusieve lifestylebeurs in samenwerking met Onderox magazine. www.onderox.be

De beurs brengt de meest innovatieve ondernemers samen en laat hen hun vernieuwende producten en diensten tonen aan een breed publiek.
Voor iedereen die kan genieten van net dat tikkeltje extra schoonheid en gebruiksgemak in zijn dagelijkse leven. Denk hierbij aan: juwelen, beveiliging, auto’s, kunst, interieur, horloges, design, wellness, hifi, wijnen, cosmetica, mode, culinaire hapjes en drankjes,… Ideaal om je te laten inspireren, om fijne ontdekkingen te doen of om kennis te maken met leuke nieuwigheden.

Overdag is de beurs open voor het publiek. 
’s Avonds tijdens de VIP-recepties, kan men de beurs enkel bezoeken op uitnodiging.

                                                   Publiek:                       Op uitnodiging:
Vrijdag 26 april                         14u – 19u                      19u30 – 21u30
Zaterdag 27 april                      11u – 19u                      19u30 – 21u30
Zondag 28 april                        11u – 19u

Tickets kunnen bekomen worden bij de deelnemende handelaars:
(Inkom ter plaatse bedraagt € 12,00 pp)

Alpha: Highend Sound & Vision www.alphahighend.be

Angelique Vilé/Van Dijk: Kunst www.angeliquevile.com

Avantgarden: Tuinontwerp www.avantgarden.be

Avi Kenan: Kunst www.avikenan.com

Blicon Varel: Beveiliging van woningen www.blicon.be

Brugge Marine Center: Boten www.bruggemarinecenter.com

Candles by Coco: Ecologische buitenkaarsen www.candlesbycoco.nl

Casa Costes: Vastgoed in Spanje www.casacostes.com

Chateaux Vini: Wijnen www.chateauxvini.be

Couverture: Chocolade www.couverture-chocolade.be

Concept X: Interieur www.conceptx.be

Dams & Company: “Lekker slapen begint bij ons” www.damsencompany.be

De Boomgaard: Tuinmeubelen www.de-boomgaard.be

Decoweelde: Gordijnen en zonwering www.decoweelde.be

De Weerelt: Vis & traiteur www.deweerelt.be

Enjoy Time: Horloges www.enjoytime.nl

Fit 20: Personal Training www.fit20.be

Galerie ArtiJean: Kunst www.artijean.nl

Gewadrupo: Drukkerij www.gewa.be

HCV Cuylaerts: Duikmateriaal www.duikmateriaal.be

He Solutions: Home entertainment solutions www.hesolutions.be

IKME: Atelier voor exclusieve op maat gemaakte juwelen www.ikme.diamonds

ILimmo: Vastgoed www.ilimmo.be

Jacobs Parket & Interieur: www.jacobsparket.be

Laurent Richard Père et Fils: Import wijnen www.laurentrichard.be

Lia De Craen: Kunst www.pictum.nl

Lutcia Marechal Lighting: Verlichting www.exclusieve-verlichting.eu

Johan David Collection: Haute-couture | Leder & Daim | Persian Lamb

Make-up Groothandelwww.makeupgroothandel.be

Mas Tu Vu: Juwelen www.mastuvujewels.com

Mieke Dierckx: Handtassen www.miekedierckx.be

Monard Pro Vino: Wijnen www.monardprovino.be

Nobel Flooring: Parketvloeren www.nobelflooring.com

Porsche Garage Van Beurden: Auto’s www.garagevanbeurden.be

Ripa-Photo: Professioneel fotograaf www.ripa-photo.com

Royal Belgian Caviar: Belgische kaviaar producent www.royalbelgiancaviar.be

Royal Botania: Tuinmeubelen www.royalbotania.com

Stoel enzo: Meubilair www.stoelenzo.com

Sunlighten Kempen: Full spectrum infraroodsauna’s www.sunlightenkempen.be

Swimtec: Complete wellness oplossingen  www.swimtec.be

Thermoduct: Oppervlakteverwarming en koeling www.thermoduct.be

Toos Franken: Modeontwerpster www.toosfranken.com

U-Well: Juwelen met een ziel www.tinepraet.be

VDI Design: Keuken/badkamer/dressing www.vdidesign.be

Volvo Garage Van Houdt Kempen: Auto’s www.vanhoudt-cars.be 

Wim Pues: Exclusive Furniture

Hierbij een link naar het filmpje van de vorige editie
zodat u de sfeer al eens kan opsnuiven: Filmpje beurs 2017