Lifestylebeurs

Op 26, 27 en 28 april presenteren we u onze vijfde editie van “Alta Ripa in Style”. Een exclusieve lifestylebeurs in samenwerking met Onderox magazine. www.onderox.be

Overdag is de beurs open voor het publiek. 
’s Avonds tijdens de VIP-recepties, kan men de beurs enkel bezoeken op uitnodiging.

                                                   Publiek:                       Op uitnodiging:
Vrijdag 26 april                         14u – 19u                      19u30 – 21u30
Zaterdag 27 april                      11u – 19u                      19u30 – 21u30
Zondag 28 april                        11u – 19u

Er zijn nog enkele vrije standplaatsen.
Contacteer ons voor meer info en prijzen.

Tickets kunnen bekomen worden bij ons en de deelnemende handelaars:

Alpha: Highend Sound & Vision www.alphahighend.be

Blicon Varel: Beveiliging van woningen www.blicon.be

Candles by Coco: Ecologische buitenkaarsen www.candlesbycoco.nl

Chateaux Vini: Wijnen www.chateauxvini.be

Couverture: Chocolade www.couverture-chocolade.be

Concept X: Interieur www.conceptx.be

Dams & Company: “Lekker slapen begint bij ons” www.damsencompany.be

Decoweelde: Gordijnen en zonwering www.decoweelde.be

De Weerelt: Vis & traiteur www.deweerelt.be

Enjoy Time: Horloges www.enjoytime.nl

Galerie ArtiJean: Kunst www.artijean.nl

Gewadrupo: Drukkerij www.gewa.be

ILimmo: Vastgoed www.ilimmo.be

Jacobs Parket & Interieur: www.jacobsparket.be

Laurent Richard Père et Fils: Import wijnen www.laurentrichard.be

Lia De Craen: Kunst www.pictum.nl

Lutcia Marechal Lighting: Verlichting www.exclusieve-verlichting.eu

Johan David Collection: Haute-couture | Leder & Daim | Persian Lamb

Make-up Groothandelwww.makeupgroothandel.be

Mas Tu Vu: Juwelen www.mastuvujewels.com

Monard Pro Vino: Wijnen www.monardprovino.be

Nobel Flooring: Parketvloeren www.nobelflooring.com

Porsche Garage Van Beurden: Auto’s www.garagevanbeurden.be

Ripa-Photo: Professioneel fotograaf www.ripa-photo.com

Royal Belgian Caviar: Belgische kaviaar producent www.royalbelgiancaviar.be

Sunlighten Kempen: Full spectrum infraroodsauna’s www.sunlightenkempen.be

Swimtec: Complete wellness oplossingen  www.swimtec.be

Thermoduct: Oppervlakteverwarming en koeling www.thermoduct.be

U-Well: Juwelen met een ziel www.tinepraet.be

VDI Design: Keuken/badkamer/dressing www.vdidesign.be

Volvo Garage Van Houdt Kempen: Auto’s www.vanhoudt-cars.be 

Hierbij een link naar het filmpje van de vorige editie
zodat u de sfeer al eens kan opsnuiven: Filmpje beurs 2017